0212 615 10 80
info@echozemin.com

KURUMSAL

Echo Zemin Ltd. Şti. Her türlü inşaat mühendisliği yapılarında, özellikle baraj, tünel, köprü, derin kazı, heyelan alanları ve restorasyon projeleri başta olmak üzere tüm jeoteknik enstrümantasyon gerektiren alanlarda faaliyet göstermektedir.

Echo Zemin Ltd. Şti. Mühendislik projelerinin ihtiyaçlarına göre uygun aletsel gözlem cihazlarının temininden, teknik desteğe-danışmanlığa, cihazların saha kurulum-süpervizörlük hizmetlerinden, aletsel gözlem cihazlarının bakımına-onarımına, kalibrasyon hizmetlerinden, ölçüm ve raporlama hizmetlerine kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir.

Echo Zemin Ltd. Şti. Baraj, tünel, metro, rüzgar türbin santrali, heyelan, tarihi anıtlar ve buna benzer yapılarda çökme, oturma, kayma, yer değiştirme, sarsıntı gibi parametrelerin ölçümlerinde kullanılan elektronik, pnömatik, mekanik ve elektro mekanik ölçüm cihazlarının seçimi, projelendirmesi, temini, montaj okuma ve raporlama hizmetleri. A’dan Z’ye bu konuda eğitim almış deneyimli ve uzman elemanlarımızca gerçekleştirilmektedir