0212 615 10 80
info@echozemin.com

TEMSİLCİLİKLERİMİZ

Echo Zemin Ltd. Şti. Her türlü inşaat mühendisliği yapılarında, özellikle baraj, tünel, köprü, derin kazı, çok katlı bina izlemesi, heyelan alanları ve restorasyon projeleri başta olmak üzere tüm jeoteknik enstrümantasyon gerektiren alanlarda faaliyet gösteren Firmamız aynı zamanda  Sektördeki son teknolojik gelişmeleri de yakından takip etmektedir. Bu kapsamda Ülke ve bölge pazarına yeni izleme teknolojilerinden bir yenisini daha eklemenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Uzun yıllar birlikte çalışmaktan onur duyduğumuz Advanced Slope Engineering S.r.l. (ASE) Firması ile güçlerimizi birleştirerek sektöre yeni teknolojileri kazandırmayı amaçlıyoruz.

ASE S.r.l. jeoteknik, inşaat ve çevre mühendisliğinin farklı sektörleri için otomatik izleme sistemlerinin geliştirilmesi ve üretilmesi konusunda uzmanlaşmış bir şirkettir.

Tarih
Parma Üniversitesi’nin (İtalya) yenilikçi bir Start Up – Spin Off’u olarak doğdu, heyelanların, yapıların ve stratejik altyapıların kontrolü için dünyanın her yerinde kurulu sistemlere sahip olmakla gurur duyuyor.

Teknoloji
Advanced Slope Engineering S.r.l. MUMS (Modüler Yeraltı İzleme Sistemi) teknolojisine dayalı yenilikçi izleme araçları ve sensörler geliştirir ve dağıtır. İzleme verilerinin yönetimi ve temsili için özelleştirilmiş çözümler gerçekleştirir. ASE, kendi kendine ve makine öğrenimi algoritmalarına dayalı yazılımlar ve Web tabanlı bir temsil platformu geliştirmiştir. Şirket ayrıca ticari ortağı GEI elettronica tarafından üretilen izleme birimlerinin ve veri toplama sistemlerinin de dağıtımını yapmaktadır.

Misyon
Dinamiklerine ilişkin bilgileri derinleştirmek, teorik yorumlama için teorik temeli güçlendirmek ve inşaat ve çevre işlerinin yanı sıra Sivil Koruma prosedürlerinin daha güvenli, daha ucuz ve daha işlevsel tasarım faaliyetlerini yapmak için doğal olayları ve yapıları izlemek için yeni teknolojiler geliştirmek ve yaymak.