0212 615 10 80
info@echozemin.com

İNCLİNOMETER

İNKLİNOMETRE SATIŞLARIMIZ TÜM HIZIYLA  DEVAM EDİYOR

İnklinometreler, inşaat ve jeoteknik araştırmalarda, özellikle zeminin davranışlarının ve yapısal deformasyonların izlenmesinde yaygın olarak kullanılır.

İnklinometre sensör sistemleri belirlenmiş bir hat boyunca yatay ve/veya düşey eksende hareketlerin hassas olarak ölçülmesini ve kaydedilmesini sağlar. Düşey eksende yatay hareketlerle birlikte oturmaların da takibi için farklı uygulamalar mevcuttur.

Yerleştirilen özel kanallı alüminyum ya da ABS şaseler içinden taşınabilir ölçüm seti ile periyodik okumalar almanın yanısıra, özel durumlarda, zincir şeklinde belli aralıklarla birleştirilmiş birden fazla inklinometre ölçüm probunun şase içine yerleştirilmesi ile gerçek zamanlı ve sürekli otomatik ölçüm alınarak yazılımlar yardımıyla zemin hareketinin sürekli takibi de mümkün olmaktadır.

PVC ve alüminyum gibi diğer inşaat malzemelerine üstün ham ABS (akrilonitril bütadien stiren), üretilen. ABS derz zaman çeşitli türleri, alüminyum tüpler aksine toprak veya yeraltı geçişine dayanıklıdır. Eş zamanlı olarak, ABS sağlam plastik PVC yapılmış borular ile karşılaştırıldığında daha geniş bir sıcaklık aralığında kendi şekil ve bir esneklik sağlar.

Avantajlar ve özellikler:

ABS İNKLİNOMETRE BORUSUABS İNKLİNOMETRE BORUSU VE AKSESUARLARI