0212 615 10 80
info@echozemin.com

Misyonumuz

Echo Zemin, en uygun yerde doğru ölçüm parametreleri için en etkin cihazların kullanılmasından, kurulumun kusursuz tamamlanmasına, doğru aralıklarla alınmış verilerin işlenmesinden sunulmasına dair tüm hizmetleri tecrübeli proje ekibi ve teknik kadrosuyla gerçekleştirir.

Verinin alınma biçimine, cinsine veya saha durumuna göre en rasyonel ve ekonomik uygulamaları öneren ve sahada uygulayan Echo Zemin Ltd. Şti. projeniz için en uygun cihaz ve sistemlerin bütünleşmesini sağlar.

Echo Zemin, veri toplamadan kurulum ve okumaya, dokümantasyondan arızalı cihazın onarılmasına, sistem yönetimi, yazılımlar ve test çalışmaları gibi tüm konularda kesintisiz teknik destek vermektedir

Projelerinizdeki verileri günlük, haftalık ve aylık olarak izleyen Echo Zemin, gerektiğinde bilgisayar destekli otomatik veri toplama sistemleri de kurarak gün içinde binlerce veri toplama imkanı sunabilmektedir.

Kurulan cihazların veri okumalarını yapan Echo Zemin, sahadan alınan ölçümlere ait grafiklerini ve raporlarını hazırlar.

Kurulum öncesi tüm hazırlıkları saha dışında tamamlayan Echo Zemin ekipleri, sahada bulunan çalışanların veya makinelerin programını aksatmadan kurulumu hızlı bir şekilde tamamlar. Görevli personele kurulum öncesi her türlü bilgiyi aktaran Echo Zemin, kurulum sonrası gerekli ofis çalışmalarını (dokümantasyon, veri işleme ve yazılımların kullanımı) eksiksiz olarak yerine getirir. Cihazların güvenliği ve bakımı, verinin alınması-işlenmesi, ölçüm grafiklerinin oluşturulması ve sunumu hakkında ayrıntılı olarak personeli bilgilendirir.

Echo Zemin, sahadan doğru verilerin toplanabilmesi için en uygun seçenekleri gözden geçirir. Projenin özelliğine ve ölçülecek parametrelere göre belirlediği geoteknik cihazlarla diğer cihazların entegre şeklinde çalışmasını koordine eder. Uzman ekiplerinin iyi organizasyonları sayesinde cihazların sahaya hızlı ve ekonomik şekilde ulaşmasını sağlar.